Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Www.PaylasiminKalbi.Forum.StHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 3

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arkadaşlar http://destekforum.turkproforum.com/forum sitemizde imza yarışması va girin üye olun imza yarışmasını kazanana 2000000 puan verilicek katkılarınızı bekliyorum
Haftanın en aktif yollayıcıları
No user
Kontrol Panel
CinayetinGetirdikleri 2.Sezon 1.PART ! YEPYENİ ! ConfigureProfiliniz
Bilgiler
Seçenekler
İmza
CinayetinGetirdikleri 2.Sezon 1.PART ! YEPYENİ ! Kwalletmanager Sosyal
Arkadaş ve Tanınmamış
Üye listesi
Grup
CinayetinGetirdikleri 2.Sezon 1.PART ! YEPYENİ ! Newmsg Özel Mesaj
Gelen Kutusu
ÖM Gönder
CinayetinGetirdikleri 2.Sezon 1.PART ! YEPYENİ ! Kthememgr
Gözlenmiş Konular
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 197 kişi Salı Ağus. 01, 2017 5:17 pm tarihinde online oldu.
En son konular
» programlar
CinayetinGetirdikleri 2.Sezon 1.PART ! YEPYENİ ! Icon_minitimePerş. Ağus. 29, 2013 9:44 pm tarafından Misafir

» kafkas forum
CinayetinGetirdikleri 2.Sezon 1.PART ! YEPYENİ ! Icon_minitimeC.tesi Ara. 08, 2012 12:04 pm tarafından magarula

» Şeytan İnsanoğlundan Neden Korktu?
CinayetinGetirdikleri 2.Sezon 1.PART ! YEPYENİ ! Icon_minitimePerş. Kas. 22, 2012 2:45 pm tarafından magarula

» Şeytan İnsanoğlundan Neden Korktu?
CinayetinGetirdikleri 2.Sezon 1.PART ! YEPYENİ ! Icon_minitimePerş. Kas. 22, 2012 2:44 pm tarafından magarula

» Merhaba
CinayetinGetirdikleri 2.Sezon 1.PART ! YEPYENİ ! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 15, 2012 7:34 pm tarafından !C.Ronaldo7!

» YENİ ADMİN
CinayetinGetirdikleri 2.Sezon 1.PART ! YEPYENİ ! Icon_minitimeSalı Tem. 03, 2012 8:33 am tarafından Admin

» TheBlood GAME
CinayetinGetirdikleri 2.Sezon 1.PART ! YEPYENİ ! Icon_minitimePaz Tem. 01, 2012 10:06 am tarafından OsmnYlmz

» Islak Kek Tarifi
CinayetinGetirdikleri 2.Sezon 1.PART ! YEPYENİ ! Icon_minitimeCuma Haz. 08, 2012 2:00 pm tarafından Admin

» _____Esmer Meleğim_____
CinayetinGetirdikleri 2.Sezon 1.PART ! YEPYENİ ! Icon_minitimeCuma Haz. 08, 2012 2:00 pm tarafından Admin

» Burcuna Göre Erkek ve Kadın
CinayetinGetirdikleri 2.Sezon 1.PART ! YEPYENİ ! Icon_minitimeCuma Haz. 08, 2012 1:59 pm tarafından Admin

CinayetinGetirdikleri 2.Sezon 1.PART ! YEPYENİ !

4 posters
YazarMesaj
OsmnYlmz
YAZAR
YAZAR
OsmnYlmz

<b>CİNSİYET</b> CİNSİYET : Erkek
<b>MESAJ</b> MESAJ : 405
<b>NERDEN</b> NERDEN : Konya
<b>YAŞ</b> YAŞ : 27
<b>REP</b> REP : 66
<b>TECRÜBE</b> TECRÜBE : 1912
<b>RUH HALİ</b> Ölü Gibi
<b>TAKIM</b> TAKIM : Beşiktaş
<b>UYARI</b> Uyarı Yok
<b>HOBİLER</b> HOBİLER : Yazmak
<b>LAKAP</b> LAKAP : Yazar

CinayetinGetirdikleri 2.Sezon 1.PART ! YEPYENİ ! Empty
MesajKonu: CinayetinGetirdikleri 2.Sezon 1.PART ! YEPYENİ !   CinayetinGetirdikleri 2.Sezon 1.PART ! YEPYENİ ! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 24, 2011 11:48 pm

2.Sezon 1.PART

Babam ölmüştü. Ama benim kalbimi bundan daha çok acıtan bir şey var. Polislere babamın nasıl öldüğünü ve kimin öldürdüğünü söyleyemiyorum, söylesem de hep “ruh hali bozulmuş..” cevabını alıyorum ve bu da çok acı veriyor. Annem soruyor doğruları anlat diyor ama benim anlattıklarım, babamın CG denen hayaletimsi yaratık tarafından öldürüldüğü zaten doğru ama bunu nasıl ispatlarım ki. Polisler evde arama yaparken bende eski taka bisikletimi alıp uzaklaştım o yerden yani bir nevi kafa dinlemeye çıktım. Anadolu yakasına doğru gitmeye başladım.Anadolu yakasına vardığımda bomboş bir cadde gördüm : Mevlüt Caddesi. Caddeye girdim en sonundaki evin yani 89 nolu evin karşısına oturdum. Evin kapısı açıktı. Ve içeriden bağırma sesleri geliyordu. Merakıma yenik düşüp eve girdim. Bir oda vardı ama kapısı sanki saray kapısı. Merak işte gittim kapıyı zorlayıp açtım kapıyı. İçeride büyük bir sessizlik vardı, bağırma sesleri,rüzgar ve diğer her şey sanki durmuştu. Sonra aniden arkamda bir kıpırdama hissettim. Arkamı döndüm ve karşımda CG vardı. CG elleri arkasında sanki bir şey saklıyordu. Titriyordum, çok korkmuştum. Sonra CG “Muraat. Bil bakalım arkamda ne var ?” dedi. Ben cevap veremedim sanki dilimi yutmuştum,konuşamıyordum korkudan. CG “ Kemal Keskinoğlu” diye bağırarak babamın kendisine benzeyen hayaletini çıkardı. Babam bana (nefesi kesilerek) “Murat.. Kaaaç!” diye bağırdı. Bu sefer kaçmayacaktım. Ağlayarak “Hayır baba. Bu sefer kaçmayacağım! CG’den bunların intikamını alacağım” dedim ve aniden CG gülerek “Murat baban gibi sen de hırslısın ama daha çok gençsin ölmeni istemiyorum. Ondan dolayı cez….” Dedi ve yığılıp kaldı. Anlamadım ne olduğunu. Sonra babam yanıma geldi ve “Murat oğlum CG’yi bayılttım ama 10 dakikaya ayılır hadi kırma beni ve git buradan” dedi. Yapacak bir şeyim yoktu yavaşça, her adımımda arkama bakarak çıktım evden. Bisikletime binip yavaş yavaş babamın evine doğru yola koyuldum…

Teşekkürler. Hepsi Ve Daha Fazlası İçin >>> Facebook:OsmanYılmaz

En son OsmnYlmz tarafından Perş. Ağus. 25, 2011 12:04 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://www.facebook.com/osmanyilmas
Ahmet
GRAFİKER
GRAFİKER
Ahmet

<b>MESAJ</b> MESAJ : 474
<b>NERDEN</b> NERDEN : 16
<b>REP</b> REP : 20
<b>TECRÜBE</b> TECRÜBE : 2147483647
<b>RUH HALİ</b> Ruhsuz
<b>UYARI</b> Uyarı Yok
<b>LAKAP</b> LAKAP : Ruhsuz

MesajKonu: Geri: CinayetinGetirdikleri 2.Sezon 1.PART ! YEPYENİ !   CinayetinGetirdikleri 2.Sezon 1.PART ! YEPYENİ ! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 24, 2011 11:54 pm

teşekkürler
OsmnYlmz
YAZAR
YAZAR
OsmnYlmz

<b>RUH HALİ</b> Ölü Gibi
<b>UYARI</b> Uyarı Yok

MesajKonu: Geri: CinayetinGetirdikleri 2.Sezon 1.PART ! YEPYENİ !   CinayetinGetirdikleri 2.Sezon 1.PART ! YEPYENİ ! Icon_minitimePerş. Ağus. 25, 2011 12:04 am

Ben Teşekkür Ederim CinayetinGetirdikleri 2.Sezon 1.PART ! YEPYENİ ! 4073985934
BGOyuncusu
Yeni Genç
Yeni Genç
BGOyuncusu

<b>MESAJ</b> MESAJ : 39
<b>NERDEN</b> NERDEN : Ankara
<b>REP</b> REP : 9
<b>TECRÜBE</b> TECRÜBE : 48
<b>RUH HALİ</b> Çok Yorgun
<b>HOBİLER</b> HOBİLER : OyunOynamak
<b>LAKAP</b> LAKAP : BGGAMER

MesajKonu: Geri: CinayetinGetirdikleri 2.Sezon 1.PART ! YEPYENİ !   CinayetinGetirdikleri 2.Sezon 1.PART ! YEPYENİ ! Icon_minitimePerş. Ağus. 25, 2011 12:36 pm

Süper ya 2.PART Bekliyoruz Ama . :dil4:
OsmnYlmz
YAZAR
YAZAR
OsmnYlmz

<b>RUH HALİ</b> Ölü Gibi
<b>UYARI</b> Uyarı Yok

MesajKonu: Geri: CinayetinGetirdikleri 2.Sezon 1.PART ! YEPYENİ !   CinayetinGetirdikleri 2.Sezon 1.PART ! YEPYENİ ! Icon_minitimePerş. Ağus. 25, 2011 1:13 pm

2.Sezon 2.Part Sanırım Bu Akşam AlaniaVladiKavkaz - Beşiktaş Maçından sonra sizlerle olacak İnşallah ..
OSMANYILMAZFAN
Yeni Genç
Yeni Genç
OSMANYILMAZFAN

<b>CİNSİYET</b> CİNSİYET : Kadın
<b>MESAJ</b> MESAJ : 6
<b>NERDEN</b> NERDEN : Ankara
<b>REP</b> REP : 0
<b>TECRÜBE</b> TECRÜBE : 6
<b>RUH HALİ</b> None
<b>TAKIM</b> TAKIM : Fenerbahçe
<b>LAKAP</b> LAKAP : MerV

MesajKonu: Geri: CinayetinGetirdikleri 2.Sezon 1.PART ! YEPYENİ !   CinayetinGetirdikleri 2.Sezon 1.PART ! YEPYENİ ! Icon_minitimePerş. Ağus. 25, 2011 8:06 pm

2.Sezoooon PAart 2 :kalp2:
OsmnYlmz
YAZAR
YAZAR
OsmnYlmz

<b>RUH HALİ</b> Ölü Gibi
<b>UYARI</b> Uyarı Yok

MesajKonu: Geri: CinayetinGetirdikleri 2.Sezon 1.PART ! YEPYENİ !   CinayetinGetirdikleri 2.Sezon 1.PART ! YEPYENİ ! Icon_minitimePerş. Ağus. 25, 2011 10:07 pm

Gelecek yarın sabır CinayetinGetirdikleri 2.Sezon 1.PART ! YEPYENİ ! 650269930

CinayetinGetirdikleri 2.Sezon 1.PART ! YEPYENİ !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» CinayetinGetirdikleri 1.Sezon Tüm PARTLAR !
» CinayetinGetirdikleri 2.Sezon PART II !!!
» Cinayetin Getirdikleri sezon 2 PART IV
» Yepyeni bölümler
» Yepyeni Bölümler Açılmıştır